Dostawa w tym samym dniu | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

Możliwy odbiór w punkcie | Plecaki szkolne Plecaki.com.pl

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

10 lat w branży | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

doświadczenie

10 lat w branży

Własne kolekcje plecaków szkolnych

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Odwiedź naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami, promocjami oraz konkursami !!!

Plecak z wyposażeniem do pierwszej klasy - sposób na szybkie skompletowanie wyprawki

Plecak z wyposażeniem do pierwszej klasy - sposób na szybkie skompletowanie wyprawki

Rozpoczęcie przez dziecko nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej to dla niego wyjątkowe przeżycie. Nowi znajomi, nowe przedmioty, nowe obowiązki, ale też sporo zabawy i przyjemności z poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Przed pierwszym dniem w szkole, rodzice powinni kupić dziecku plecak. Czy lepiej wybrać produkt z kompletnym wyposażeniem czy każdy element dobierać samodzielnie? Szukamy odpowiedzi na to pytanie!

Plecaki do pierwszej klasy - jakie powinny być?

Decyzja o zakupie plecaka powinna być przemyślana, dlatego nawet szybkie skompletowanie wyprawki musi być poparte analizą tego, co oferują naszym dzieciom producenci. Plecak pierwszoklasisty znacznie różni się od tego, który nosiła nasza pociecha na zajęcia do przedszkola. Będzie on zdecydowanie większy, dlatego musimy pamiętać o tym, że nie może być za duży dla naszego malucha. Nie powinien przekraczać linii ramion wszerz, a wzwyż - karku i bioder. Musi posiadać również regulację ramiączek, aby odpowiednio dopasować ułożenie obciążenia. Standardem są już odblaski oraz usztywnienie pleców, które utrzymuje je w prawidłowej postawie.

Tornister dla dziewczynek i chłopców - czy jest alternatywą?

Wzmocnione plecy, wspomniane powyżej, to patent, który plecaki zaczerpnęły od tornistrów. Tornistry są dobrą alternatywą dla pierwszaków, ponieważ noszenie ich jest jeszcze lepsze dla kręgosłupa. Trzeba jednak mieć na uwadze, że są one trochę cięższe od swoich konkurentów oraz nie są aż tak modne. Dzieci bardzo szybko będą chciały przerzucić się na noszenie plecaka, tak jak większość ich rówieśników.

Plecak z wyposażeniem. Jakie ma zalety?

Główną zaletą zaletą kupna plecaka z wyposażeniem jest to, że dostajemy wówczas kilka produktów, których szukać musielibyśmy w całym sklepie. To znaczna oszczędność czasu. Dodatkowo wszystkie elementy zestawu mają jednolitą szatę graficzną, dzięki czemu nie ma obaw, że nasza pociecha nie będzie wiedziała, co należy do niej. Kupno zestawu to w szerokiej perspektywie także spora oszczędność, bowiem płacąc za każdy element osobno, wydamy znacznie więcej pieniędzy niż w przypadku kompletu.

Co powinny zawierać plecaki szkolne dla chłopców?

Kupując plecak dla chłopca, warto zwrócić uwagę na taki, który znajduje się w zestawie z solidnym workiem na buty. Będzie on służył również do przenoszenia stroju na zajęcia wychowania fizycznego. Możemy także zdecydować się na komplet z torbą sportową, która przyda się w trakcie wyjazdów na treningi oraz zawody. Nie możemy również zapominać o dobrze wyposażonym piórniku.

Plecak dla dziewczynki - jakie akcesoria się przydadzą?

Komplety, które zainteresują dziewczynkę, także powinny posiadać dobrze wyposażony piórnik, solidny worek na buty, jednak bardzo przydatną rzeczą będzie torebeczka na ramię. Dzięki temu będzie mogła ją zabrać ze sobą na przeróżne klasowe wycieczki i nadal posiadać przy sobie ulubiony wizerunek, który także znajduje się na plecaczku.

Copyright (c) 2023 Plecaki.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl