wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

doświadczenie

10 lat w branży

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Odwiedź naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami, promocjami oraz konkursami !!!
Plecak czy torba na ramię - co sprawdzi się lepiej dla uczennicy?
Plecak czy torba na ramię - co sprawdzi się lepiej dla uczennicy?

Wybór odpowiedniego plecaka lub torby jest niezwykle istotny. To właśnie od niego zależy wygoda, a nawet zdrowie naszego dziecka. Powinien być dobrany do wieku i budowy uczennicy, a także konkretnych książek, przyborów i innych drobiazgów, które dziewczynka będzie w nim nosić. Pozostaje pytanie, plecak czy torba na ramię? Co sprawdzi się lepiej dla uczennicy na konkretnym etapie nauki? Podpowiadamy!

 

Przedszkole i zerówka - mały, jednokomorowy plecaczek

W przedszkolu i zerówce dzieci nie muszą nosić ze sobą książek ani przyborów szkolnych. Plecaczki służą im zazwyczaj do przenoszenia zabawek przyniesionych z domu, czy podczas wyjść na spacery i wycieczki. Dlatego właśnie niewielki, lekki, jednokomorowy plecaczek doskonale sprawdzi się dla przedszkolaka. Jeśli dziewczynka szczególnie mocno chciałaby nosić torebkę, możemy zdecydować się na zakup dziewczęcej, niewielkiej torebeczki na zamek, zakładanej przez ramię, w której będzie mogła nosić swoje skarby.

 

Szkoła podstawowa - większy, usztywniany plecak

Szkoła podstawowa oznacza dla uczennic pakowanie dość ciężkich książek, zeszytów i przyborów, które noszone w torbie na ramię, mogą spowodować wady dopiero kształtującej się postawy. Dlatego właśnie, na tym etapie nauki najlepiej sprawdzą się plecaki do szkoły dla dziewczynek, czyli z usztywnianymi plecami, stosunkowo lekkie i z designem w kolorowy, dziewczęcy wzór. Jeśli dziewczynka nie przepada za zwykłymi plecakami, możemy zainwestować w pewne oryginalne rozwiązanie. Plecaki Coolpack, o których mowa, można wozić jak niewielką walizeczkę. Ponadto, powstała wersja Led Pack, która dzięki zainstalowanym na plecaku ozdobnym światełkom LED, zapewnia dziecku bezpieczeństwo na drodze podczas wieczornego powrotu do domu czy w tłumie na wycieczce, a dodatkowo prezentuje się niezwykle efektownie.

 

Szkoła średnia - stylowa torba na ramię

Dziewczynki rozpoczynające szkołę średnią zazwyczaj zwracają o wiele większą uwagę na swój wygląd niż wygodę. Na szczęście na tym etapie nauki nie muszą nosić ze sobą aż tylu ciężkich książek, zeszytów ćwiczeń i różnych przyborów. Często wystarczy jedynie kilka książek, duży zeszyt i długopis. Dlatego właśnie w tym przypadku świetnie sprawdzi się torba na ramię. Warto wybierać także z ofert przeznaczonych dla młodszych dziewczynek, ponieważ torba dla dzieci jest najczęściej bardzo lekka i pojemna. Na dodatek zazwyczaj wyróżnia je także bogate wzornictwo, więc każda młoda fashionistka znajdzie coś dla siebie.

Copyright (c) 2019 Plecaki.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl