wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

doświadczenie

10 lat w branży

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Astra to marka akcesoriów szkolnych znana każdemu, kto ceni artykuły najwyższej jakości w przystępnych cenach. Kredki i farby Astra towarzyszą naszym dzieciom od lat. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty tej marki, które pozwolą Ci skompletować wyprawkę dla ucznia w każdym wieku.


Kompleksowe szkolne wyposażenie dla dzieci


Plastyka i technika to zajęcia szkolne, które należą do ulubionych lekcji wielu dzieci w różnym wieku. By w pełni cieszyć się malowaniem i rysowaniem, najmłodszym potrzeba jednak dobrej jakości farb i kredek. W naszym asortymencie bez trudu znajdziesz wszystko, czego brakuje Twojemu dziecku do spełniania artystycznych talentów: od farb akwarelowych, przez plakatowe, po kolorowe długopisy i pisaki.
Nie od dziś jednak wiadomo, że najlepiej rysuje się kredkami - oczywiście tylko tymi najwyższej jakości. Gwarantuje ją Astra. Kredki dwustronne oferujące aż 48 różnych kolorów czy kredki metaliczne Astra pomogą w stworzeniu rysunków, które z pewnością docenią nauczyciele oraz koledzy i koleżanki. W naszym sklepie znajdziesz także bezpieczne, grube Astra kredki dla najmłodszych, które dobrze dopasują się do niewielkiej dłoni.


Plecak Astra dla najmłodszych


Produkty firmy Astra to jednak nie tylko akcesoria do malowania i rysowania. W naszej ofercie znajdują się również plecaki tej firmy, a także narzędzia przydatne zwłaszcza na lekcjach techniki, takie jak nożyczki, kleje czy bloki. Wszystko wykonane z dbałością o bezpieczeństwo Twojego dziecka.
Nie wystawiaj swoich pociech na niepotrzebne ryzyko - wybierz sprawdzone produkty Astra!

  • nowość
  • nowość
Cyrkiel szkolny Astra + rysiki 405 118 001-ZIELONE Cyrkiel szkolny Astra + rysiki 405 118 001-ZIELONE
Cena: 8,30 zł
zobacz więcej