Dostawa w tym samym dniu | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

Możliwy odbiór w punkcie | Plecaki szkolne Plecaki.com.pl

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

10 lat w branży | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

doświadczenie

10 lat w branży

Własne kolekcje plecaków szkolnych

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Opcje przeglądania

Zestawy artystyczne dla dzieci - na lekcje plastyki i nie tylko

Każde dziecko nieco inaczej klasyfikuje swoje ulubione lekcje. Niektórzy najmłodsi najbardziej wyczekują na lekcje wychowania fizycznego. Inni odnajdują się na matematyce czy języku polskim. Spora część uczniów - zwłaszcza dziewczynek, choć nie tylko - najlepiej czuje się w czasie zajęć plastycznych.

To właśnie dzieciom z zacięciem plastycznym najbardziej spodobają się zestawy artystyczne. Taki element szkolnej wyprawki przyda się jednak nie tylko im. Zestawy plastyczne mogą składać się z różnej liczby elementów, możesz dobrać je w zależności od potrzeb Twojej pociechy. W ofercie plecaki.com.pl znajdziesz szeroki wybór takich zestawów, które dostosujesz do wieku Twojego dziecka. Możesz zdecydować się na zestaw artystyczny w walizce dedykowany dziewczynkom czy chłopcom. Wybierz odpowiedni już dziś!

Kiedy warto postawić na zestaw plastyczny dla dziecka?

Zestawy artystyczne dla dzieci sprawdzają się przy różnych okazjach. Z najbardziej praktycznego punktu widzenia najprostsze komplety, które składają się z kilkunastu elementów, mogą posłużyć jako element szkolnej wyprawki kupowany z myślą o lekcjach plastyki. Flamastry czy nożyczki, zwłaszcza w przypadku początkowych klas szkoły podstawowej, mogą jednak przydać się również na innych zajęciach - choćby na technice.

Bardziej rozbudowany zestaw artystyczny w walizce warto sprawić dzieciom z wyraźnym talentem plastycznym. Jeśli Twoja pociecha bierze udział w konkursach plastycznych czy uczęszcza na dodatkowe zajęcia z rysowania bądź malowania, zestaw artystyczny umożliwi mu realizację swojej pasji. Kto wie, może z czasem pasja przerodzi się w coś więcej?

Zestawy artystyczne dla dzieci - z jakich elementów się składają?

Zestawy artystyczne dla dzieci pobudzają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Mogą się jednak przydać nie tylko kilkulatkom, ale również młodzieży. Wszystko zależy od tego. jakie konkretnie akcesoria znajdą się w komplecie plastycznej wyprawki.

Najprostsze zestawy artystyczne, przeznaczone przede wszystkim do codziennego użytku w czasie lekcji, zawierają zwykle 12-15 elementów. W skład takiego kompletu wchodzą wówczas zwykle po dwa rodzaje kredek - ołówkowe i świecowe - oraz farb: akwarelowe i plakatowe. Nie może w nich zabraknąć długopisu i ołówka, plasteliny, nożyczek, zestawu pędzli, gumki, temperówki czy kubeczka na wodę do malowania.

Na plecaki.com.pl znajdziesz jednak również zdecydowanie bardziej rozbudowane komplety dla małych artystów. Niektóre składają się nawet z ponad 70 artykułów. Dodatkowymi elementami mogą być różnorakie pisaki i flamastry, a także kredki pastelowe czy kaolinowe. W wielu zestawach pojawia się także linijka. Dodatkami mogą być też farby w tubie. Często w bardziej rozbudowanych zestawach można znaleźć też po prostu szerszy wachlarz kolorów niż w wersji podstawowej.

Zestaw artystyczny w walizce i nie tylko - jakie opcje masz do wyboru?

Funkcjonalnym i wygodnym rozwiązaniem będzie zestaw artystyczny w walizce. Dzięki temu wszystkie artykuły można w łatwy sposób zabierać ze sobą do szkoły czy też na dodatkowe zajęcia plastyczne. Takie walizki przede wszystkim pozwalają również na to, by uszeregować wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu. Dzięki temu dziecko niczego nie zgubi ani nie pominie.

Walizki mogą przyjmować różną formę. Czasami są zastępowane przez pojemniki w ciekawych kształtach, nawiązujących do postaci z filmów czy bajek. Każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie. Zestaw artystyczny dla chłopca może na przykład nawiązywać do bohaterów kreskówki “Auta”. Walizki i pojemniki na artykuły plastyczne mogą być także zdobione wizerunkami robotów czy superbohaterów - takie propozycje znajdziesz na plecaki.com.pl.

Zestawy artystyczne dla dziewczynki - to im się spodoba

W ofercie sklepu znajdziesz jednak również ciekawe zestawy artystyczne dla dziewczynki. Im powinny spodobać się komplety w pastelowych walizkach, w łagodnych kolorach - na przykład różowe czy też delikatnie czerwone. Najmłodszym dziewczynkom z pewnością przypadną do gustu komplety nawiązujące do młodych zwierzątek. Warto tylko pamiętać, by maluchom nie kupować zestawów ze zbyt dużą liczbą elementów - mogą wtedy nie poradzić sobie z ich ogarnięciem i dbaniem o porządek.

Zestawy artystyczne - szeroki wybór w atrakcyjnej cenie

Zestaw artystyczny w walizce dla dzieci może pomóc Twojemu dziecku odkryć w sobie nowe talenty i pasję do sztuki. To jednak również przydatny zakup, który będzie pomagać mu na szkolnych lekcjach. Dopasuj zestaw do wieku i potrzeb Twojego dziecka i daj mu szansę na artystyczny rozwój!

Copyright (c) 2023 Plecaki.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl