Dostawa w tym samym dniu | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

Możliwy odbiór w punkcie | Plecaki szkolne Plecaki.com.pl

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

10 lat w branży | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

doświadczenie

10 lat w branży

Własne kolekcje plecaków szkolnych

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do

Walizka na kółkach - kiedy może przydać się dziecku?


Dzieci bardzo często chcą być jak dorośli. Chcą posiadać własne gadżety, a jednym z ich marzeń może okazać się walizka na kółkach. Rodzice mogą zastanawiać się, czy jest to akcesorium, który będzie dla dziecka przydatne. W tym materiale przytoczymy kilka sytuacji, w których walizka na kółkach może okazać się dużym ułatwieniem zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

Wycieczka szkolna, czyli pierwsze podróże małe i duże

Podczas wyjazdów na kilkudniowe wycieczki dzieci muszą zabrać ze sobą kosmetyki, plecaki, ciuchy na przebranie oraz najpotrzebniejsze przedmioty. Pomimo że zawsze staramy się zminimalizować ich liczbę, na koniec otrzymujemy ciężki bagaż, który dziecko musi ze sobą przetransportować. Często bywa tak, że dzieci podróżują pociągiem. Aby odłożyć rzeczy do hotelu, muszą wtedy przejść dłuższy dystans. Walizki na kółkach ułatwiają dziecku przeniesienie bagażu bez nadmiernego obciążania pleców.

Obozy i kolonie

Tego rodzaju wyprawy często wiążą się ze zmienianiem miejsca noclegowego. Tak samo, jak podczas wycieczek szkolnych, dziecko musi wielokrotnie nosić ze sobą swój bagaż, który na dłuższych wyjazdach jest o wiele większy. Zamontowane w walizkach kółka ułatwiają ten transport. Do pokonywania dłuższych tras z walizką warto wybrać taką z 4 kołami.

Podróż samolotem z małym dzieckiem? Postaw na walizki na kółkach z siedziskiem!

Podczas podróży samolotem mała walizka na kółkach może okazać się zbawieniem i wielkim udogodnieniem dla rodziców. Odpowiada za to siedzisko, które jest specjalnie wyprofilowane, tak aby dziecko mogło wygodnie usiąść. Dodatkowo umocowane są rączki do trzymania. Taka walizka pozwala na zajęcie dziecka, a także pomaga rodzicom sprawnie się przemieszczać i zaoszczędzić minuty, które niejednokrotnie na lotnisku są bardzo cenne.

Pierwsze wakacje z rodzicami

Dziecko lubi czuć się traktowane na równi z dorosłymi, a walizka na wakacjach może dać im poczucie samodzielności. Mogą spakować sobie najpotrzebniejsze rzeczy do swojego osobistego bagażu, a rodzicom zwolnić trochę miejsca w ich własnym. Walizki z kółkami jako bagaż podręczny posiadają optymalną ilość miejsca, tak aby dziecko mogło ciągnąc za sobą proporcjonalny do nich ciężar.

Nocowanie u koleżanek

Nocki u koleżanek to dla młodych dziewczynek szczególnie ważna część zawierania szkolnych znajomości. Małe walizki z kółkami pozwalają na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy i wygodny transport, szczególnie gdy dziecko porusza się już samo, a koleżanka mieszka w tej samej miejscowości.

Copyright (c) 2023 Plecaki.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl