Dostawa w tym samym dniu | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

Możliwy odbiór w punkcie | Plecaki szkolne Plecaki.com.pl

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

10 lat w branży | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

doświadczenie

10 lat w branży

Własne kolekcje plecaków szkolnych

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Plecaki szkolne i plecaki młodzieżowe

Jakie plecaki do szkoły wybrać dla dziecka, a jakie dla nastolatka? Zdecydować się na plecaki młodzieżowe damskie, a może raczej, w przypadku starszych uczniów, szukać modeli przeznaczonych dla dorosłych? Takie pytania rodzice zadają sobie co kilka miesięcy. Plecaki od lat pozostają najwygodniejszym sposobem transportu podręczników, zeszytów i szkolnych akcesoriów. W ofercie sklepu plecaki.com.pl znajdziesz produkty, które odpowiedzą na wymagania Twojego dziecka bez względu na to, na jakim etapie nauki się znajduje. Znajdziesz tu także plecaki młodzieżowe męskie oraz damskie najlepszych marek. Sprawdź ofertę jeszcze dziś!

Jaki plecak dla dziecka będzie najlepszy? Najważniejsze cechy plecaków szkolnych

Oferujemy duży wybór plecaków dla dzieci. Korzystając z propozycji sklepu plecaki.com.pl dobierzesz model odpowiedni do wieku pociechy. Jak dobrać plecak dla dziecka, które dopiero rozpoczyna naukę? W przypadku najmłodszych najlepiej sprawdzą się niewielkie plecaki dla dzieci, które nadmiernie nie obciążą ich kręgosłupa. Pamiętaj, że masa zapakowanego bagażu nie może przekraczać 10% wagi dziecka. W pierwszych klasach szkoły podstawowej waga plecaka nie może być zatem większa niż 2,5-3 kg.

Bez względu na kolor, plecak szkolny czarny, czerwony czy niebieski powinno się wygodnie nosić. Zadba o to odpowiedni system nośny. W sklepie plecaki.com.pl znajdziesz modele z szerokimi szelkami. Dzięki nim dziecku będzie łatwiej zachować wyprostowaną postawę. O kręgosłup pomogą również zadbać produkty z usztywnianymi plecami. Taka konstrukcja sprawia też, że dziecko nie czuje na plecach ucisku książek czy piórnika nawet wtedy, gdy nie ułoży ich we wnętrzu plecaka zbyt uważnie. A przecież nie każdy uczeń potrafi zachować porządek.

Plecaki męskie i plecaki damskie szkolne dla starszych dzieci

Dla starszych uczniów szkoły podstawowej idealne będą plecaki szkolne do gimnazjum. Nawet po reformie edukacyjnej plecak do gimnazjum może bowiem znaleźć swoje zastosowanie wśród młodszych nastolatków. W tym przypadku trzeba jednak wziąć pod uwagę również zdanie dziecka - w tym wieku dużą rolę przy wyborze odgrywa już szkolna moda.

W sklepie plecaki.com.pl znajdziesz wszystkie najnowsze hity rynku plecaków, łącznie z modelami zdobionymi podobiznami bohaterów popularnych filmów i kreskówek. Stawiamy na produkty renomowanych polskich producentów i dystrybutorów. Wśród nich wyróżnić należy firmy PASO, COOLPACK Patio, BENIAMIN, ST.MAJEWSKI z kolekcją ST.RIGHT.

Jaki plecak kupić do liceum?

Wymagania zmieniają się jeszcze bardziej wśród najstarszych nastolatków, którzy uczęszczają do szkoły średniej. Zastanawiając się, jaki plecak do liceum wybrać, należy wziąć pod uwagę jedynie plecaki młodzieżowe, a czasami nawet te bardziej eleganckie, przeznaczone już raczej dla dorosłych.
Jaki plecak do liceum dla dziewczyny wybrać? Plecaki młodzieżowe damskie z oferty sklepu plecaki.com.pl powinny zaspokoić oczekiwania każdej z młodych pod względem estetycznym. Są tu ciekawe wzory - zarówno nowoczesne plecaki dla nastolatek, jak i w modnym stylu vintage. W liceum estetyka przeważa już nad funkcjonalnością.

Z kolei plecaki młodzieżowe męskie często utrzymane są w sportowym stylu i odpowiedniej kolorystyce dla aktywnego, pewnego siebie młodego mężczyzny. Plecaki dla nastolatków to wyzwanie dla każdego producenta: to już bowiem plecak dla użytkownika, który potrafi określić swoje potrzeby.

Specjalne kolekcje sklepu plecaki.com.pl

Plecaków chętnie używamy również poza szkołą. W naszej ofercie znajdują się modele idealne na wycieczki, wyjścia ze znajomymi czy zajęcia sportowe. W sklepie plecaki.com.pl możesz również zamówić produkty z unikalnej oferty, którą wyprodukowała dla nas na wyłączność firma PASO - są to niepowtarzalne wzory, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. To przede wszystkim plecaki na kółkach, ale nie tylko.
Priorytetem naszej oferty jest jej wysoka jakość, dlatego staramy się ją starannie dobierać. Dbamy o to, aby plecaki były solidnie wykonane przy użyciu najlepszych materiałów. Stawiamy na plecaki ergonomiczne i wygodne dla użytkownika. Ich atuty to ciekawa kolorystyka i design, wodoodporne materiały, profilowane i usztywniane plecy, wygodne miękkie profilowane szelki, duża liczba komór i dodatkowych kieszeni. Miłymi dodatkami są stosowane w wybranych modelach kieszenie na laptop, tablet czy też telefon komórkowy.

Komfort użytkowania zapewnią również dodatki typu wyjście na słuchawki, przywieszka na klucze czy kieszeń z organizerem. W plecakach wycieczkowych miłym akcentem jest regulowany pas piersiowy zapewniający wygodę i komfort użytkowania oraz gwizdek ratunkowy.
Sklep plecaki.com.pl to najszersza oferta plecaków na każdą okazję. Wybierzesz tu model idealny dla pierwszoklasisty, produkt, który spodoba się nastolatce, ale także wygodny plecak do pracy. A to wszystko w niskich cenach. Zamów nowy plecak jeszcze dziś!

Plecak szkolny BackUP dla chłopaka fana Gry Minecraft PLB5R61

Plecak szkolny BackUP dla chłopaka fana Gry Minecraft PLB5R61

Producent: BackUp
Cena: 146,89 zł
zobacz więcej
Plecak szkolny BackUP młodzieżowy dla dziewczynki PLB2A02

Plecak szkolny BackUP młodzieżowy dla dziewczynki PLB2A02

Producent: BackUp
Cena: 81,79 zł
zobacz więcej
Plecak szkolny Piksele Gaming dla chłopca do klasy 1-3 PP23GE-116

Plecak szkolny Piksele Gaming dla chłopca do klasy 1-3 PP23GE-116

Producent: PASO
Cena: 142,99 zł
zobacz więcej
Plecak plecaczek przedszkolny Kraina Lodu dla dziewczynki Paso DF23XX-303

Plecak plecaczek przedszkolny Kraina Lodu dla dziewczynki Paso DF23XX-303

Producent: PASO
Cena: 58,00 zł
zobacz więcej
Plecak szkolny Agencja Kosmiczna NASA dla chłopaka Paso PP21NN-081

Plecak szkolny Agencja Kosmiczna NASA dla chłopaka Paso PP21NN-081

Producent: PASO
Cena: 96,99 zł
zobacz więcej
Plecak szkolny BackUP dla dziewczyny w pastelowe kwiaty PLB3O20

Plecak szkolny BackUP dla dziewczyny w pastelowe kwiaty PLB3O20

Producent: BackUp
Cena: 140,24 zł
zobacz więcej
Plecak szkolny BackUP młodzieżowy dla chłopaka PLB4O68

Plecak szkolny BackUP młodzieżowy dla chłopaka PLB4O68

Producent: DERFORM
Cena: 150,90 zł
zobacz więcej