Dostawa w tym samym dniu | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

Możliwy odbiór w punkcie | Plecaki szkolne Plecaki.com.pl

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

10 lat w branży | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

doświadczenie

10 lat w branży

Własne kolekcje plecaków szkolnych

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Piórniki z wyposażeniem dla dziewczyn i chłopców

Wyprawkę ucznia szkoły podstawowej trudno wyobrazić sobie bez kilku przedmiotów. Choć w pierwszym rzędzie zwraca się uwagę na plecak, a także obuwie na zmianę czy strój na wychowanie fizyczne, wśród nieodłącznych elementów wyposażenia dziecka znajduje się również piórnik. Można powiedzieć, że jest niemal równie ważny, co plecaki do szkoły. W końcu to w piórniku pozwala zadbać o przybory do pisania, rysowania czy malowania, bez których nauka w szkole podstawowej jest niemożliwa.

Szczególnym modelem takiego przedmiotu jest piórnik z wyposażeniem. To wygodny sposób, który pozwala za jednym zamachem uzupełnić kilka pozycji na liście artykułów potrzebnych dziecku do pierwszej czy drugiej klasy. Przy okazji piórnik szkolny z wyposażeniem może pomóc rodzicom w wyrobieniu u pociechy nawyków utrzymywania porządku wśród swoich rzeczy. W ofercie sklepu plecaki.com.pl znajdziesz najnowsze produkty renomowanych marek, z wyposażeniem dla najmłodszych, ale i nieco starszych uczniów. Twoje dziecko z pewnością znajdzie tu wzór, który mu się spodoba. Posta więc na piórniki młodzieżowe z wyposażeniem i poznaj jego zalety.

Dobry piórnik z wyposażeniem - co powinno się w nim znaleźć?

Przed podjęciem decyzji warto dowiedzieć się, jak wygląda piórnik z wyposażeniem, który masz zamiar wybrać. Wśród akcesoriów tego typu dominują piórniki z gumkami, zasuwane zamkiem. W sklepie plecaki.com.pl znajdziesz zarówno piórniki wielokomorowe, jak i złożone z jednej komory, wyposażone w wewnętrzne, rozkładane klapki. Dzięki temu wszystkie szkolne przybory są w nich precyzyjnie rozmieszczone.
Istotne jest jednak to, co znajduje się we wnętrzu, czyli wyposażenie piórnika. Warto wybierać jedynie takie modele, które posiadają pełen zestaw niezbędnych akcesoriów. W końcu nikt nie kupuje piórnika z wyposażeniem po to, by osobno dobierać kredki czy flamastry.

Piórnik szkolny z wyposażeniem dla chłopca czy dziewczynki będzie różnić się szatą graficzną, ale nie tym, co znajduje się wewnątrz. Tam sporo miejsca będą zajmować przybory do malowania i rysowania. W każdym piórniku tego typu powinien znaleźć się zestaw kredek oraz flamastrów. Poza tym swoje miejsce musi znaleźć tam również ołówek, temperówka i gumka do mazania. Z takim wyposażeniem dziecko będzie gotowe na plastykę, ale te akcesoria szkolne przydadzą mu się również na innych lekcjach, zwłaszcza w młodszych klasach podstawówki.

To jednak nie wszystko. Na wyposażenie piórnika pierwszoklasisty czy też nieco starszych uczniów składa się również długopis i linijka. Niektóre modele posiadają ponadto wbudowany plan lekcji, który można uzupełnić o aktualny rozkład zajęć. Taki zestaw akcesoriów sprawdzi się na większość lekcji, dlatego właśnie na takie modele stawiamy w sklepie plecaki.com.pl.

Piórniki z wyposażeniem - dla dzieci w jakim wieku będą odpowiednie?

Z punktu widzenia rodzica, zakup piórnika z wyposażeniem to oszczędność czasu, a często również pieniędzy. Jeden produkt pozwala skompletować cały pakiet szkolnych akcesoriów. To jednak również rozwiązanie, które może być przydatne dziecku, a nawet czegoś je nauczyć. Charakterystyką komorowych piórników z wyposażeniem są bowiem liczne gumki i mocowania, które pozwalają na dobrą organizację przyborów szkolnych.
W takich modelach łatwiej utrzymać porządek niż w zwykłych saszetkach czy piórnikach w formie etui. Do każdej gumki jest przyporządkowany określony przedmiot. To oznacza, że jakikolwiek brak od razu zostanie zauważony. Piórnik z wyposażeniem dla pierwszoklasisty będzie więc dla niego nauką systematyczności. Ładne i kolorowe, pełne przyborów wnętrze piórnika zachęci dziecko do utrzymywania porządku.

Zastanawiając się, jak wybrać piórnik z wyposażeniem, warto zwrócić uwagę, że uszeregowany układ wewnętrzny komorowych piórników ułatwia również dziecku odnajdywanie przyborów. To szczególnie przydaje się najmłodszym. Nieco starsi uczniowie, z trzeciej czy czwartej klasy, docenią natomiast to, że piórniki z wyposażeniem są z reguły duże i obszerne. Dzięki temu pomieszczą wszystkie potrzebne przybory.

Piórniki z wyposażeniem dla dziewczynki i chłopca - najładniejsze wzory

W ofercie plecaki.com.pl znajdziesz piórniki renomowanych marek. Jeśli zastanawiasz się, jaki piórnik dla drugoklasisty wytrzyma szkolne trudy, wybierz model marki CoolPack, wykonany z materiałów wodoodpornych. Wszystkie oferowane przez nas produkty są solidne i wytrzymałe. Piórniki CoolPack Wykonano je z tworzyw w pełni bezpiecznych dla Twojego dziecka.

Jeśli wybrałeś już odpowiedni model, pozostaje jeszcze zdecydować o tym, co będzie go zdobić. Tutaj znajdziesz bowiem zarówno piórnik dla chłopca z wyposażeniem utrzymany w ciemnych kolorach, z wizerunkami postaci ze Star Wars lub piłkarskimi akcentami, jak i modele z wyposażeniem przeznaczone dla dziewczynek. Im najbardziej spodobają się zapewne piórniki z kotkami, pieskami lub innymi zwierzętami.

Wybór szaty graficznej możesz pozostawić dziecku. W sklepie plecaki.com.pl masz bowiem pewność, że każdy produkt, który otrzymasz, spełni Twoje wymagania. Postaw na piórniki z wyposażeniem i pomóż swojej córce czy synowi nauczyć się porządku oraz staranności.

Piórnik szkolny trzykomorowy Myszka Minnie dla dziewczyny DM22AA-023

Piórnik szkolny trzykomorowy Myszka Minnie dla dziewczyny DM22AA-023

Producent: PASO
Cena: 89,99 zł
zobacz więcej
Piórnik szkolny dla chłopców z wyposażeniem Dinozaur Paso PP23DZ-P001

Piórnik szkolny dla chłopców z wyposażeniem Dinozaur Paso PP23DZ-P001

Producent: PASO
Cena: 53,99 zł
zobacz więcej

Copyright (c) 2023 Plecaki.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl