Dostawa w tym samym dniu | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

Możliwy odbiór w punkcie | Plecaki szkolne Plecaki.com.pl

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

10 lat w branży | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

doświadczenie

10 lat w branży

Własne kolekcje plecaków szkolnych

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

Naklejki na zeszyt - niezbędny element szkolnej wyprawki

Kiedy posyłamy dziecko do szkoły, chcemy maksymalnie ułatwić mu funkcjonowanie na lekcjach i przerwach. Z tego powodu tak starannie kompletujemy wyprawkę szkolną. Z uwagą wybieramy zeszyty, piórniki, akcesoria do pisania czy malowania. A do tego wszystkiego jeszcze odpowiedni plecak.

Warto jednak pamiętać także o detalach. Do tych należą naklejki na zeszyty. Ten niepozorny element sprawi, że dziecko będzie szybciej się pakować. Odpowiednio podpisany zeszyt łatwiej wróci też do właściciela po ewentualnym zagubieniu. Powodów, dla których warto postawić na naklejki na zeszyt, jest jednak więcej. Właśnie dlatego na plecaki.com.pl przygotowaliśmy szeroki wybór tych akcesoriów. Pomóż swojemu dziecku w szkole i na co dzień - kup mu naklejki jeszcze dziś!

Naklejki na zeszyty - dlaczego warto na nie postawić?

Naklejki na zeszyty są popularne szczególnie w szkołach podstawowych, wśród najmłodszych uczniów. Od lat pozwalały identyfikować zeszyty - zwłaszcza wtedy, gdy wybór okładek nie był zbyt duży.

Dziś okładki są kolorowe, zdobią je efektowne zdjęcia, ale często nie ma na nich miejsca na podpis. Zamiast przygotowywania strony tytułowej, można więc nalepić naklejkę. To pomoże łatwo rozpoznać zeszyt do konkretnego przedmiotu.

Naklejki na zeszyt przydają się więc zwłaszcza przy pakowaniu plecaka na kolejny dzień nauki - szczególnie na początku roku szkolnego. Kiedy Twoje dziecko nie pamięta jeszcze dokładnie, jaka okładka jest przypisana do konkretnego przedmiotu, naklejki na zeszyty usprawnią pakowanie. Nie trzeba będzie otwierać poszczególnych zeszytów.

Naklejki na zeszyty z imieniem i nazwiskiem pomogą również odnaleźć zgubę, gdy zeszyt nieopatrznie wypadnie z plecaka na szkolnym korytarzu. To pomocne również dla nauczycieli, którzy oddają dzieciom zeszyty po sprawdzeniu zadania domowego - naklejki przyspieszą rozdzielanie zeszytów.

Gdzie jeszcze można wykorzystać naklejki na zeszyty z imieniem?

Naklejki na zeszyty przedmiotowe można zresztą równie dobrze wykorzystać w inny sposób. Przydadzą się do podpisywania podręczników. Najlepiej wówczas oprawić podręczniki w foliową lub papierową okładkę i dopiero na tym przykleić nalepkę.

Naklejki sprawią więc, że nie będziemy niszczyć podręczników, co pozwoli po zakończeniu roku szkolnego sprzedać je w dobrym stanie młodszym rocznikom. Dzięki temu będzie można odzyskać choć część pieniędzy wydanych na podręcznik, a także przyczynić się do oszczędności papieru. To także ukłon w stronę ekologii. Im mniej podręczników trzeba będzie wydrukować, tym więcej drzew ocaleje. Nawet tak niewielki gest jak naklejki na podręcznikach ma na to wpływ.

Naklejki na zeszyt można zresztą nalepić wszędzie tam, gdzie chcemy coś podpisać bez kreślenia po książce czy przedmiocie. Śmiało mogą więc z nich korzystać dorośli. Można je nakleić na notatnik, ale równie dobrze na przykład na plastikowy pojemnik z drugim śniadaniem, który przynosimy ze sobą do pracy. Dorosłym naklejki mogą także służyć jako “przypominajki” z ważnymi notatkami na biurko czy lodówkę.

Jak wypełnić naklejki na zeszyty przedmiotowe?

Dzieci powinny z kolei skupić się na tym, by odpowiednio wypełnić naklejki na zeszyt lub okładkę podręcznika. Nie wszystkie naklejki mają bowiem przypisane konkretne rubryki z sugestiami tego, co powinno się w nich znaleźć.

Obowiązkowo zeszyty trzeba podpisywać imieniem i nazwiskiem. Ważne jest także, by na naklejce znalazła się informacja, do której klasy uczęszcza dziecko. Nie zawadzi także adres zamieszkania, ewentualnie szkoły - dzięki temu przy zgubieniu zeszytów znalazca będzie wiedział, gdzie przekazać odnaleziony przedmiot.

Przede wszystkim jednak na naklejce należy zamieścić nazwę przedmiotu, do którego przeznaczony jest zeszyt. Najlepiej to właśnie tę informację najlepiej wypisać dużymi, kolorowymi bądź pogrubionymi literami, by była jak najbardziej widoczna.

Naklejki na zeszyt - szeroki wybór na plecaki.com.pl

Jak już wspominaliśmy, naklejki na zeszyt szczególnie przydają się najmłodszym uczniom, którzy uczęszczają do szkół podstawowych. Podręczniki warto jednak opisywać nimi bez względu na wiek dziecka.

Ile naklejek kupić? Najlepiej na początku roku kupić ich kilkanaście albo i 20. Dzięki temu nie tylko opiszemy wszystkie zeszyty, ale również będziemy mieli zapas na wypadek zniszczenia okładki podręczników w ciągu roku szkolnego.

Na plecaki.com.pl znajdziesz szeroki wybór naklejek na zeszyty. Czekają tu na Ciebie nalepki, które spodobają się najmłodszym, zdobione wizerunkami piesków czy kotków. Na naklejkach mogą jednak także znaleźć się bohaterowie popularnych kreskówek. Oprócz tego do wyboru są neutralne naklejki, których z powodzeniem mogą używać starsi. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór i zamówić!

Naklejki filcowe Beniamin

Naklejki filcowe Beniamin

Producent: BENIAMIN
Cena: 2,60 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejki na zeszyt 2x5 naklejek Beniamin 110030

Naklejki na zeszyt 2x5 naklejek Beniamin 110030

Producent: BENIAMIN
Cena: 2,91 zł
zobacz więcej
Naklejki na zeszyt 2x5 naklejek Beniamin 110123

Naklejki na zeszyt 2x5 naklejek Beniamin 110123

Producent: BENIAMIN
Cena: 2,91 zł
zobacz więcej
Naklejki na zeszyt 2x5 naklejek Beniamin 609714

Naklejki na zeszyt 2x5 naklejek Beniamin 609714

Producent: BENIAMIN
Cena: 2,50 zł
zobacz więcej
Naklejki na zeszyt 2x5 naklejek Beniamin 609745

Naklejki na zeszyt 2x5 naklejek Beniamin 609745

Producent: BENIAMIN
Cena: 2,87 zł
zobacz więcej
Naklejki na zeszyt Harry Potter Beniamin 10 szt.

Naklejki na zeszyt Harry Potter Beniamin 10 szt.

Producent: BENIAMIN
Cena: 4,30 zł
zobacz więcej
Naklejki na zeszyt Nici - 12 sztuk w 2 wzorach 32695

Naklejki na zeszyt Nici - 12 sztuk w 2 wzorach 32695

Producent: NICI
Cena: 3,68 zł
zobacz więcej

Copyright (c) 2023 Plecaki.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl