wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

doświadczenie

10 lat w branży

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Kredki to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia szkolnego każdego dziecka. Największą wagę przywiązują do nich najmłodsi oraz dzieci uzdolnione plastycznie. Podaruj im kredki Colorino lub produkty firmy Astra - kredki bezpieczne dla Twojego dziecka powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł. Skorzystaj z naszej oferty i pozwól Twoim pociechom na rozwój talentu.


Kredki Colorino dla starszych i młodszych


Jakość i bezpieczeństwo to cechy, którymi wyróżniają się kredki Colorino. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór akcesoriów tego producenta, które przydadzą się Twojemu dziecku w najróżniejszych sytuacjach. Kredki Colorino Jumbo to produkt kierowany do najmłodszych, świetny do nauki rysowania. Kredki Colorino Artist 36 to z kolei propozycja dla początkujących artystów, ale i dorosłych, którzy wymagają precyzji i pełnych kolorów. Ciekawym pomysłem dla najmłodszych mogą być także kredki Colorino do kąpieli, którymi można rysować nawet w wannie, a potem łatwo zmyć mydłem z wodą. Wszystkie znajdziesz w naszej ofercie.


Kidea i Astra - kredki świecowe i ołówkowe


Inne uznane marki, które warto rozważyć, to Kidea i Astra. Kredki tej drugiej firmy funkcjonują na polskim rynku od wielu lat i sam możesz je pamiętać ze swojego dzieciństwa. Ich jakość się nie zmieniła: wciąż są bezpieczne nawet dla najmłodszych. Przydatny gadżet to Astra kredki dwustronne, dzięki którym można przynieść do szkoły niezwykłe bogactwo kolorów.
Co, jeśli nie Astra? Kredki Kidea! To czołowy producent kredek świecowych. Kredki Kidea sprawią, że wyprawka do szkoły będzie kompletna. Skorzystaj z naszej oferty, by Twojemu małemu artyście niczego nie brakowało!

  • nowość
Kredki szkolne Bic bezdrzewne 12 kolorów Conte 43153 Kredki szkolne Bic bezdrzewne 12 kolorów Conte 43153
Producent: BIC
Cena: 23,30 zł
zobacz więcej
  • nowość
Kredki szkolne Bic Kids heksagonalne bezdrzewne 24 kolory 99133 Kredki szkolne Bic Kids heksagonalne bezdrzewne 24 kolory 99133
Producent: BIC
Cena: 17,90 zł
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość