Dostawa w tym samym dniu | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

Możliwy odbiór w punkcie | Plecaki szkolne Plecaki.com.pl

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

10 lat w branży | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

doświadczenie

10 lat w branży

Własne kolekcje plecaków szkolnych

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

Kołonotatniki - praktyczne rozwiązanie dla dzieci i dorosłych

Chociaż dzisiaj coraz rzadziej sięgamy po długopis lub pióro, korzystając przede wszystkim ze smartfonów oraz komputerów, czasami przychodzi moment, w którym chcemy coś zanotować w klasyczny sposób. Nieraz może być to pojedyncza notatka, kiedy indziej ciekawy wniosek albo spostrzeżenie, czasami dłuższa myśl. To samo dotyczy również dzieci. Im bez notesów trudno obyć się w szkole, ale często wykorzystują je również w innych sytuacjach, choćby w formie pamiętników.

Na jaki model postawić? Ciekawym, funkcjonalnym i solidnym rozwiązaniem będą kołonotatniki. To notesy osadzone na spirali, dzięki czemu można łatwiej przesuwać kolejne strony i w pełni je wykorzystywać. Na plecaki.com.pl przygotowaliśmy wybór takich notatników. Wśród nich są modele, które spodobają się dzieciom w różnym wieku, ale także kołonotatniki, które spodobają się dorosłym. Poznaj bliżej tę ofertę!

Notesy na spirali - kiedy przydadzą się najmłodszym?

Kompletowanie szkolnej wyprawki nie należy do najłatwiejszych. W nawale różnych artykułów, bez których trudno obyć się dziecku, nie należy jednak zapominać o notesie. To ważne szczególnie dla najmłodszych. Nauczyciele często sugerują, by to właśnie w notesach zapisywać informacje o zadaniach domowych, a także przedmiotach, które trzeba będzie przynieść na kolejną lekcję. To ważne szczególnie w przypadku zajęć techniki czy plastyki.

Notesy pomagają najmłodszym uporządkować to, co muszą wykonać już po zakończeniach lekcji. Idealnym rozwiązaniem, które pozwoli na wygodne notowanie informacji o zadaniach domowych, będą notesy na spirali. Takie kołonotatniki umożliwiają uporządkowanie notatek i łatwy dostęp do każdej strony. Zapisaną wcześniej kartkę z nieaktualnymi już zadaniami czy informacjami można łatwo wyrwać, co sprawi dziecku dodatkową frajdę.

Taki notes na kółkach jest dla dzieci atrakcyjny ze względu na sam sposób osadzenia w nim kartek. Ich przewracanie nieraz pomoże rozładować stres czy nerwy przed sprawdzianem. W razie potrzeby kartkę wyrwaną z takiego notesu można też łatwo wykorzystać do innych celów. Dla dzieci atrakcyjne będą także okładki, jakimi wyróżniają się kołonotatniki - mogą nawiązywać do ich ulubionych zwierząt czy bohaterów gier i bajek.

Notatnik na spirali dla dorosłych i jego największe zalety

Kołonotatniki są również rozwiązaniem, na które bardzo często stawiają dorośli. Możliwość szybkiego i prostego wyrywania kartek również dla nich jest w tym przypadku sporym atutem.

Nie mniejszym jest to, że kołonotatniki - zwłaszcza te z twardą okładką - pozwalają na wykonywanie notatek w każdym miejscu i czasie. Dosłownie można notować wówczas “na kolanie”, nie potrzeba żadnego blatu czy utwardzonej powierzchni.

Z tego powodu notatnik na spirali często ląduje w plecakach czy torbach studentów. Dzięki spiralom i możliwości przewracaniu kartek każdą z nich można zapisać do ostatniego skrawka papieru. W kołonotatnikach większości z nas pisze się też po prostu wygodniej niż w klasycznych notesach. Dodatkowo o spirale, na których zamontowany jest notatnik, można zahaczyć długopis. A zestaw notatnik plus długopis to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie.

Kołonotatniki - na jaki format notesu postawić?

Kołonotatniki można dobrać ze względu na to, jak twarda jest ich okładka, ale także pod kątem wielkości kartek. Na plecaki.com.pl znajdziesz notatniki w różnych rozmiarach. Największym z popularnych rozwiązań jest notes na spirali A5. Dorosłym taki format notatnika może zastąpić klasyczny zeszyt. W przypadku uczniów ma dodatkową zaletę - można bez problemu wyrwać z niego kartkę na sprawdzian czy niezapowiedzianą kartkówkę.

Dzieciom często przydają się jednak również mniejsze notatniki. Do sporządzania krótkich notatek idealne będą kołonotatniki w formacie A6. Jeszcze mniejsze notesy dobrze sprawdzą się natomiast w roli najbardziej podręcznych akcesoriów, które można schować do kieszeni i zawsze mieć pod ręką.

Kołonotatniki z oferty plecaki.com.pl - wybierz coś dla siebie!

Na plecaki.com.pl czeka na Ciebie kilka wariantów kołonotatników. Szczególnie zadowolone będą dzieci, znajdziesz tu bowiem dla nich propozycje notatników z okładkami nawiązującymi do zwierząt, często przedstawionych w zabawny sposób. Taki kołonotatnik będzie więc nie tylko funkcjonalny, ale i przyjemny dla oka.

W ofercie są jednak również notatniki o bardziej neutralnych okładkach, z których chętnie skorzystają dorośli. Ten niewielki przedmiot może okazać się niezwykle przydatny. Z pewnością docenisz kołonotatnik pod ręką. Zdecyduj się na zamówienie jeszcze dziś!

Copyright (c) 2023 Plecaki.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl