Dostawa w tym samym dniu | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

wysyłka tego samego dnia

przy zakupie do godz. 14:00

Możliwy odbiór w punkcie | Plecaki szkolne Plecaki.com.pl

odbiór w punkcie

Skorzystaj z odbioru blisko Ciebie

10 lat w branży | Sklep z plecakami Plecaki.com.pl

doświadczenie

10 lat w branży

Własne kolekcje plecaków szkolnych

własne kolekcje

wyprodukowane tylko dla nas

Odwiedź naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami, promocjami oraz konkursami !!!

Gdzie lepiej kupić plecak - w Internecie czy w sklepie stacjonarnym?

Gdzie lepiej kupić plecak - w Internecie czy w sklepie stacjonarnym?

Zakup plecaka to trudne zadanie, zarówno dla rodziców, jak i ich dzieci. Różne będą “interesy” obu stron - rodzic przede wszystkim chce, żeby plecak był pojemny i komfortowy w czasie użytkowania. Dziecko z kolei będzie chciało plecak, który pozwoli zabłysnąć przed kolegami. Czy lepiej jest kupić plecak w Internecie czy w sklepie stacjonarnym? Szukamy plusów i minusów obu rozwiązań.

Kupujemy plecaki - sklep internetowy wygrywa ceną

Jeśli szukasz możliwości zaoszczędzenia, łatwiej będzie Ci to zrobić, gdy zdecydujesz się na zakup plecaka w sklepie internetowym. Ceny z reguły są tam bardziej korzystne - niższy jest koszt wynajmu powierzchni, wypłat dla potrzebnych pracowników, tanio można wysłać produkt kurierem. To wszystko sprawia, że nawet właściciele sklepów stacjonarnych często decydują się na otwarcie sklepu internetowego. Dzięki niższym kosztom utrzymania po stronie właściciela, automatycznie wręcz obniża się kwota, którą musi przygotować klient.

Tradycyjny sklep - plecaki pod kontrolą

Kupując plecak dla naszej pociechy, bardzo często sugerujemy się (i bardzo dobrze!) jej zdrowiem. Plecak powinien być odpowiednio dopasowany. Pamiętajmy, że Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, żeby waga całego obciążenia wynosiła maksymalnie 10% masy dziecka, a gdy skończy ono 13 lat - 15%. W tradycyjnym sklepie możemy więc “poczuć” produkt. Pamiętajmy także, że istotne będą takie parametry jak: liczba przegródek, pojemność, usztywnienie czy osobne miejsce na drugie śniadanie. Najlepiej wszystko ocenić, mając produkt przed oczami. Plecak nie może być także zbyt duży. Nie powinien przekraczać linii ramion na szerokość oraz karku i pasa na wysokość.

A jak z wyborem? Plecaki Marvel, z księżniczkami, zwierzątkami…

Obecnie mnogość plecaków może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Superbohaterowie, postaci z komiksów, bajek, zwierzątka, kwiaty… Wybór jest potężny. Więcej produktów znajdziemy w Internecie, jednak nie musimy się obawiać, że w sklepach stacjonarnych półki będą świeciły pustkami. 

Minusy obu opcji

Można powiedzieć, że są one sobie przeciwstawne. W sklepie stacjonarnym ceny są wyższe i wybór jednak będzie trochę mniejszy, ze względu na ubywający towar, ale dzięki temu plecak przymierzymy i zobaczymy, czy jego rozmiar jest odpowiedni dla naszego podopiecznego. Z kolei w Internecie wybór jest duży, ceny są niższe, ale nie mamy realnej styczności z towarem. Jednak po zakupie zawsze przysługuje nam ustawowy czas czternastu dni, w którym możemy dokonać zwrotu.

Co wybrać?

Finalnie wybór należy do każdego z nas. Oba rozwiązania mają swoje oczywiste plusy oraz minusy. Warto więc przetestować zarówno jeden, jak i drugi sposób, by wyrobić sobie swoją własną opinię. A jeśli nie chcecie testować - porównajcie nasze argumenty i wybierzcie opcję lepszą dla siebie.

Zarówno stacjonarnie, jak i przez internet można wybrać ciekawy plecak do pracy. Przeczytaj, na co się zdecydować: https://plecaki.com.pl/jaki-plecak-do-pracy-wybrac-ciekawe-pomysly-na-zastapienie-teczki-lub-torebki

Copyright (c) 2023 Plecaki.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl